Każda z nas chce wyglądać nienagannie. Z tego względu sprzymierzeńcem każdej kobiety jest starannie dobrany i wykonany makijaż. Jakie zatem trendy w makijażu obwiązują w 2019 roku? Czego unikać, aby nie zaliczyć makijażowej wpadki? Jakie części twarzy eksponować?

Trendy, trendy  

Co roku nieco zmieniają się trendy w makijażu. Raz modne są pastelowe odcienie, a w kolejnym roku mocny i wyrazisty makijaż. Jeżeli chcemy wyglądać „na czasie” to powinnyśmy śledzić, jakie hity obowiązują w danym sezonie. Wtedy nie popełnimy żadnej wpadki. Oprócz śledzenia aktualnych trendów powinnyśmy koniecznie zainwestować w dobre kosmetyki, bez których nawet najmodniejszy makijaż nie będzie wyglądał atrakcyjnie. Dobre produkt nie będzie się rozmazywał, a także tworzył efektu sztuczności.     

Wyraziste kolory  

W trendach makijażu w 2019 roku obowiązują mocne i wyraziste odcienie. Róż, słoneczna żółć, błękit – to barwy, które królują w tym sezonie. Do łask wracają także odcienie neonowe. Przykładowo w makijażu oko możemy takie kolory nosić solo na powiece, ale także postawić na ich nieco łagodniejszą wersję w postaci jedynie barwnych, mocnych kresek. Każda kobieta znajdzie rozwiązanie odpowiednie do jej potrzeb i gustu. W tym sezonie hitem jest różowy look. Nie tylko na powiekach, ale także ustach i policzkach. Przede wszystkim zainwestujmy w dobre kosmetyki do makijażu. Możemy także wybrać się na kurs profesjonalnego makijażu. Jeżeli brakuje nam środków finansowych na ten cel, to pomocne mogą okazać się pożyczki online. Nie tylko są one szybko dostępne, ale także istnieje możliwość spłaty w niewielkich ratach. Pamiętajmy jednak, że pożyczki online wymagają spłaty w przyszłości. Z tego względu zaciągajmy je rozsądnie.    

Unikajmy….

O makijażową wpadkę naprawdę nietrudno. Czego wiec unikać w makijażu w 2019 roku? Przede wszystkim nadmiernej przesady. Oczywiście mocne kolory są modne, ale nie można przesadzać z ich ilością. Nie na czasie są już także sztuczne rzęsy. W makijażu ust powinnyśmy zapomnieć o bladych i matowych szminkach. Ponadto wyraziste makijażu fioletowe idą w niepamięć, a ich miejsce zajmują różowo-morelowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here