Batoniki, draże, czekoladki – dzieci to kochają. Produkcja słodyczy jest jedną z najpowszechniejszych w całym przemyśle produkcyjnych.

Uznany producent słodyczy

Producentem słodyczy, który od niemal 30 lat zajmuje się produkcją pysznych słodyczy jest firma Eurohansa. To rodzinna firma o polskim kapitale, która sprzedaje swoje wyroby na rynki Europy północnej i zachodniej. Firma wytwarza swoje produkty w oparciu o opracowane przez siebie autorskie, innowacyjne receptury. Produkuje także zdobywające coraz większą popularność i uznanie słodycze bezglutenowe oraz ekologiczne. W Puławach na Lubelszczyźnie działa zakład firmy, który wytwarza najwyższej jakości produkty spożywcze w czekoladzie. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się przy zachowaniu najwyższych, międzynarodowych standardów. Zarówno pojedynczy klienci, jak i partnerzy biznesowi z uznaniem wypowiadają się o firmie jako o dobrym partnerze handlowym, a zdobyte nagrody stanowią potwierdzenie wieloletniej rzetelności.

Co znajduje się w ofercie firmy

Produkcja słodyczy w zakładzie obejmuje głównie bakalie w czekoladzie, takie jak orzeszki, rodzynki a także migdały. Na wyjątkową uwagę zasługują migdały cynamonowe. Oblewane czekoladą są także owoce sezonowe, takie jak borówki, wiśnie i żurawina. W produktach tych idealnie współgrają ze sobą odpowiednio skomponowane smaki z wysokiej jakości produktami. Śliwki w czekoladzie dostępne są w wersji tradycyjnej, oraz o smaku truflowym. Czołową spośród linii wytwarzających jest też produkcja wartościowych batonów. Wytwarzane są tu batoniki kokosowe w czekoladzie, musli, oraz batony z past owocowych. Firma oferuje produkty dedykowane miłośnikom zdrowego trybu życia. Produkowane są tu także tradycyjne kamyki arachidowe oblewane i cukrowe drażetki.

Na specjalne okazje

Wyjątkowe, niepowtarzalne okazje wymagają wyjątkowej oprawy i nietuzinkowych smakołyków. Na takie sytuacje firma również jest przygotowana. W swojej ofercie posiada praliny w belgijskiej czekoladzie, pralinki w czekoladzie gianduja oraz mixy zimowe.

Wszystkie informacje o produktach firmy znaleźć można pod adresem https://www.eurohansa.com.pl/

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here