Oczyszczanie wodorowe – czyli co musisz o nim wiedzieć?

0
913

Współczesny rynek usług kosmetologicznych oferuje mnóstwo nowości, w tym wodorowe oczyszczanie twarzy. Zabieg ten można śmiało uznać za jeden z pielęgnacyjnych hitów ostatnich lat. Jest on oparty na skutecznych i bezpiecznych technologiach, a przy tym łączy w sobie dogłębne oczyszczenie, dotlenienie, odżywienie, a także rewitalizację skóry. Profesjonalny zabieg wodorowego oczyszczania kompleksowo dba stan naszej skóry łącząc ze sobą efekt hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i bipolarnych fal radiowych.

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy

Choć o wolnych rodnikach mówi się najczęściej podkreślając ich szkodliwy wpływ na skórę, warto także wiedzieć, że w umiarkowanej ilości są one potrzebne. Niestety nadmiar wolnych rodników wpływa niszcząco na białka, tłuszcze oraz kwasy nukleinowe w komórkach. Najbardziej widocznym rezultatem takiego działania jest starzejąca się skóra, która zostaje pozbawiona napięcia, jędrności i świeżości.

Właśnie dlatego warto zdecydować się na zabieg taki jak oczyszczanie wodorowe skóry wykonany za pomocą profesjonalnego sprzętu, który dostępny jest na stronie https://attre.eu/urzadzenia-kosmetyczne/oczyszczanie-wodorowe.

Oczyszczanie wodorowe w prosty i przede wszystkim skuteczny sposób pozwala na głębokie wprowadzenie miniaturowych cząstek aktywnego wodoru, które wiążą wolne rodniki. To z kolei prowadzi do efektywnego wytwarzania dobroczynnie działającego tlenu i wody.

Jak przebiega zabieg wodorowego oczyszczania twarzy?

Oczyszczanie wodorowe dzieli się na kilka etapów. Wśród nich najważniejsze to:

  • neutralizacja wolnych rodników przy użyciu wody wodorowej
  • eksfoliacja czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka
  • dotlenienie ułatwiające wprowadzenie do naskórka antyoksydantów
  • rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym (twarzy, szyi, dekolcie)
  • wprowadzenie przeciwutleniacza do przestrzeni międzykomórkowej, w najgłębsze warstwy naskórka, przy pomocy głowicy emitującej ultradźwięki
  • zabieg typu anty-aging czyli lifting, który wykorzystuje bipolarną falę radiową.
[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here