Kupno mieszkania to ogromna inwestycja. Oznacza to, że ta decyzja powinna być dobrze przemyślana. Warto rozważyć różne możliwości, sprawdzić jak najwięcej ofert, zorientować się w stanie rynku mieszkaniowego.

Mieszkanie od dewelopera – dobra inwestycja, czy niepotrzebne podwyższenie kosztów?

Wielu przyszłych nabywców, rozmyślając nad ofertami kupna, skupiają się na mieszkaniach „z drugiej ręki”. Jest to motywowane głównie kwestiami finansowymi – logiczny wydaje się fakt, że mieszkanie niebędące nowym będzie tańsze. Jednak czy rzeczywiście nowe mieszkania są drogie tylko dlatego, że nie były używane? Nie.

Nowe mieszkania oferują dużo więcej zalet niż się może wydawać. W naszym artykule postaramy się przedstawić je Państwu, i być może przekonać tym do zapoznania się z ofertą mieszkań deweloperskich dostępnych na rynku.

  1. Atrakcyjna lokalizacja

Dobór miejsca na nowe osiedla to dla deweloperów niezwykle istotna kwestia. Dlatego właśnie mieszkańcy takich mieszkań mają najczęściej świetny dojazd do najważniejszych punktów w mieście (zarówno samochodem jak i komunikacją), a także atrakcyjną okolicę, w której w dogodnej odległości znajdują się najważniejsze salony usługowe i sklepy.

  1. Dbałość o infrastrukturę

Deweloperzy dbają o wewnętrzną infrastrukturę osiedla. W skład takich miejsc często wchodzą podjazdy, chodniki, drogi wewnętrzne, szlabany, place zabaw. Często zapewniają też ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, a niektórzy w obrębie osiedli umieszczają także sklepy, i salony usługowe. Takich udogodnień często brakuje mieszkańcom starych osiedli.

  1. Mieszkanie dostosowane do naszych potrzeb

Wielu deweloperów zapewnia nabywcom modyfikowanie ułożeń pokoi i ścian podczas realizacji inwestycji. Takie rozwiązanie sprawi, że otrzymamy mieszkanie naszych marzeń. Wiele firm deweloperskich oferuje także wykańczanie mieszkań, co jest wygodnym i bezpiecznym dla kupującego rozwiązaniem.

  1. Nowoczesne budownictwo

Kupując mieszkanie od dewelopera, mamy gwarancję, że nasze mieszkanie będzie zgodne z najnowszymi standardami np. dot. elektryczności, izolacji. Stan techniczny i nowoczesny wygląd bloków, jak i samych mieszkań sprawią, że mieszkanie będzie silniej trzymać wartość rynkową, a także będzie przystępniejsze dla właściciela.

Zdecydowanie warto rozpatrzeć oferty deweloperów. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet, które mogą mieć duże znaczenie w tak ważnej inwestycji.

Mieszkania deweloperskie – Kraków

Jeśli przytoczone wyżej kwestie są dla Państwa istotne i rozważają Państwo zakup mieszkania w Krakowie, dobrym rozwiązaniem może okazać się oferta dewelopera Super Krak, która jest w trakcie wykonywania inwestycji Nowa Siewna. Deweloper oferuje wysoki standard mieszkań od 38 do 102 metrów kwadratowych. Dla mieszkańców zapewniony jest bezpłatny, wydzielony parking, wewnętrzny dziedziniec oraz inne udogodnienia. Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, wysoki standard i wygodę oferta tej firmy może stanowić dla Ciebie korzystne rozwiązanie.

Dokładną ofertę dewelopera można sprawdzić tutaj: https://www.superkrak.com.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here