Ślub to bardzo ważny i często wyczekiwany dzień w życiu każdej kobiety. Panna Młoda chce wyglądać pięknie i oczekuje, że tego dnia wszystko będzie perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Przyszła Panna Młoda chce mieć pewność, że tego dnia u jej boku stanie osoba, która sprosta wszystkim wyzwaniom, jakie niesie dzień ślubu, a w razie jakiejś nieprzewidzianej sytuacji stanie na głowie, by uroczystość przebiegała zgodnie z planem. Tą osobą jest… druhna.

Jak wybrać druhnę idealną?

Siostra, najlepsza przyjaciółka, koleżanka z pracy, kuzynka… Polki na druhny wybierają kobiety z najbliższego otoczenia. Jakie cechy powinna mieć druhna idealna? Po pierwsze powinna być opanowana i potrafić zachować zimną krew. Po drugie druhna powinna być osobą dobrze zorganizowaną. Po trzecie i po czwarte mieć olbrzymi dystans, poczucie humoru i cierpliwość. Kiedy przyszła Panna Młoda wybierze swoją przyszłą druhnę, zawsze staje przed dylematem: ale jak ja jej to powiem?

Filiżanka wiadomości

Świadkowanie Państwu Młodym w tym najważniejszym dla nich dniu ma wielowiekową tradycję. Prosząc bliską sobie osobę, by pełniła zaszczytną funkcję druhny warto więc sięgnąć do tradycji. Sklep z antykami antiquebeauty.eu to prawdziwa kopalnia inspiracji. W ofercie antiquebeauty.eu znajdują się piękne, sygnowane przez Mitterteicha Bavaria porcelanowe filiżanki z okresu II wojny światowej. Filiżanka w kolorze ecru wykonana z gładkiej porcelany o falistych brzegach z wytłoczeniami, ozdobiona jest delikatnym motywem kwiatowym, a uchwyt i brzeg naczynia jest pozłacany. Filiżanka posiada certyfikat autentyczności.

Jeżeli chcesz w nieszablonowy sposób poprosić bliską sobie kobietę, o to, by towarzyszyła Ci w dniu Twojego Ślubu, pokuś się o zakup wyjątkowej, zabytkowej filiżanki antiquebeauty.eu. Do filiżanki dołącz dyskretną elegancką karteczkę: „Zostaniesz moją druhną?”. Każda kandydatka będzie wzruszona taką prośbą, a wyjątkowa filiżanka to wspaniała pamiątka tego wydarzenia.

Karafka inspiracji

Wino i delikatne nalewki od lat są uznawane za kobiece alkohole. W antiquebeauty.eu dostępne są piękne szklane XIX-wieczne karafki. Oryginalne naczynie na alkohol, wykonane pieczołowicie kilka stuleci temu to świetny pomysł na prezent-zapytanie dla przyszłej druhny. Zamów jedną z karafek dostępnych w antiquebeauty.eu, a zamiast alkoholu włóż do niej karteczkę, z prośbą, czy Twoja koleżanka, siostra lub kuzynka zostanie druhną. Taka karafka to niesamowity i oryginalny prezent, który tylko przypieczętuje pozytywną decyzję bliskiej Ci kobiety.

Wazon na kwiaty

Wiele kobiet uwielbia dostawać kwiaty. Piękny, okazały wazon to jednak ogromny sklepowy rarytas. Tutaj na pomoc przychodzi sklep antiquebeauty.eu, który ma w swojej ofercie wybór wielu wazonów z niesamowitą historią w tle. Niebanalny wygląd, estetyczne wykonanie i dyskretna ponadczasowa elegancja sprawią, że taki wazon będzie ozdobą każdego wnętrza. Jeżeli w oryginalny sposób chcesz poprosić bliską Ci kobietę, by wystąpiła z Tobą w roli druhny, zdecyduj się na podarowanie jej właśnie takiego wazonu. Zapakuj go w piękny papier, a do wstążki doczep karteczkę, na której zamiast zwyczajowych życzeń, zadasz to pytanie: Zostaniesz moją druhną? Odpowiedź może być tylko jedna: tak!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here