Pomysł założenia biznesu zrodził się z miłości do herbaty. Członkowie naszej rodziny nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki dobrej, aromatycznej herbaty. W 2006 postanowiliśmy podzielić się swoją pasją z innymi i uchylić rąbka tajemnicy herbacianego świata. Tak właśnie powstała nasza rodzinna firma specjalizująca się w internetowej sprzedaży rozmaitych herbat z całego świata, a także akcesoriów do ich zaparzania.

W Krakowie przy ul. Floriańskiej 13 prowadzimy stacjonarną herbaciarnie o wdzięcznej nazwie „Czarka”, w której możecie napić się tego magicznego napoju. A jeżeli chcecie cieszyć się dłużej cudownym smakiem i aromatem zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty sklepu stacjonarnego, znajdującego się również w Krakowie, przy ulicy Szpitalnej 24.

Co nas wyróżnia ?

Celem prowadzenia naszej działalności nie jest chęć zysków a rozpowszechnienie wiedzy o herbacie, sposobach jej picia, a także właściwościach zdrowotnych. Jako jedni z nielicznych prowadzimy forum dyskusyjne, pokazy parzenia herbaty, degustacje oraz spotkania, festiwale i wyjazdy w ramach Klubu Herbacianego.

Prowadzenie sklepu i herbaciarni stacjonarnej umożliwia nam poznanie preferencji, indywidualne dopasowanie herbat i budowanie relacji z klientami. Wpływa to  zaufanie naszych odbiorców, które odzwierciedla się w opiniach na stronie internetowej oraz Facebooku.

W codziennej pracy kierujemy się zasadą: pracujemy tak, jak byśmy sami chcieli być obsłużeni, dlatego też staramy się zapewnić doradztwo na najwyższym poziomie. Współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami i plantatorami z Chin, Nepalu, Japonii, Tajwanu a także Europy. W celu weryfikacji producentów oraz  zgłębienia wiedzy o produkcji herbaty osobiście odwiedziliśmy wiele plantacji herbat na świecie.

Herbaciarnia

Wszystkie oferowane produkty najpierw testujemy sami. Sprawdzamy ich walory smakowe, zapachowe, jak również właściwości przechowalnicze. Herbaty zielone – najbardziej wrażliwe, przechowujemy w chłodniach, tak aby mogli Państwo cieszyć się ich najwyższa jakością.

Ogromnie zainteresowanie naszymi produktami sprawie, że mamy potrzebę ciągłego rozwoju i doskonalenia. Dbamy o to, aby zdobywać nową wiedzę oraz sukcesywnie dostarczać nowych doznań smakowych z różnych zakątków świata. Za pomocą naszej strony na Facebooku dzielimy się z wami ciekawostkami o herbacie. Znajdziecie tam również informacje o nowościach wprowadzonych do sklepu a także rabatach i promocjach.

Nasze produkty w sklepie z herbatą

W swojej ofercie posiadamy ponad 400 gatunków herbat. Są to najrozmaitsze herbaty z całego świata – od klasycznych poprzez owocowe aż po yerba mate. Wśród różnorodności herbat znajdziecie również akcesoria niezbędne do ich zaparzenia i picia. Wszystko po to, abyście mogli spróbować niezwykle aromatycznych, egzotycznych połączeń smakowych w zaciszu swojego domu, ogrodu a także podzielić się nimi z innymi.

Sklep internetowy prowadzimy z myślą o tych, których nie mogą odwiedzić nas w Krakowie a chcą również cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem naszych produktów. Został stworzony tak, aby ułatwić odnalezienie preferowanej herbaty w łatwy i szybki sposób. Wprowadziliśmy podział ze względu na rodzaj, skład, aromat, regiony pochodzenia czy też funkcje jakie herbata ma spełnić. Dzięki temu już same zakupy staną się przyjemnością, a w połączeniu z późniejszym delektowaniem sprawią, że będziecie mieli ochotę na więcej.

Źródło: https://eherbata.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here