Wygląd wymarzonej łazienki uzależniony jest od upodobań osób projektujących. Ta część z nich, która nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji bez relaksującej kąpieli w wannie ma wyjątkową gamę do popisu. Obecne na rynku wanny wolnostojące dają dużą swobodę w przygotowywaniu aranżacji łazienek – zarówno w surowym, nowoczesnym stylu, jak i nieco bardziej wyrazistym stylu glamour.

Wanny wolnostojące z obudową

Modele wanien wolnostojących z obudową perfekcyjnie spisują się podczas urządzania łazienki w nowoczesnym stylu. Ich staranne wykończenie pozwala na dowolne ustawienie wanny w pomieszczeniu – w każdym z przypadku grać ona będzie główną rolę w łazience. W zależności od upodobań wanna może zostać dosunięta do ściany, bądź umieszczona na specjalnym podwyższeniu w centrum pomieszczenia. Modele w kolorze białym perfekcyjnie komponują się z metalowymi wykończeniami – mowa zarówno o materiale, z którego wykonane są odpływy, lecz także baterie do nalewania wody. Obecnie niezwykle modne stały się baterie montowane w podłodze, które swoim wyglądem dodają łazience eleganckiego, nowoczesnego wyrazu. Wolnostojące wanny z obudową mogą mieć kształt klasycznych figur geometrycznych, bądź form o łagodnych, zaokrąglonych krawędziach.

Stylowe wanny wolnostojące na nogach

Miłośnicy stylu glamour mogą pozwolić sobie na dużą kreatywność w czasie projektowania łazienki. Wolnostojące wanny na zdobionych nogach są bowiem na tyle ponadczasowe, że raz wykonana aranżacja z centralnie zamontowaną wanną zachwycać będzie domowników i gości przez lata. Podobnie jak w przypadku zabudowanych modeli wanny wolnostojące z nogami mogą przybierać różne kształty. W ich przypadku wyjątkową rolę grają zdobione nogi – w zależności od wybranego modelu mogą być one stylizowane na lwie łapy, czy szczegółowo zdobione motywy kwiatowe. Modele wanien wolnostojących na nogach wyjątkowo prezentują się zwłaszcza z bateriami stylizowanymi na styl retro. Sprawdzą się więc długie węże prysznicowe, czy pokrętła baterii z charakterystycznymi wypustkami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here