Marzenia o kominku nie obecnie czymś co należy odkładać ze względu na brak miejsca w domu czy mieszkaniu. Na rynku znajdziesz szeroki wybór ekologicznych i pięknych kominków elektrycznych 3D, które nie mają wielu wymagań. Kominki elektryczne 3d – koniec z remontami i tworzeniem przewodu kominowego. Jedyne czego potrzebujesz aby cieszyć się pięknym płomieniem to gniazdko elektryczne.

Producenci tworzą coraz nowsze i nowocześniejsze modele kominków elektrycznych. Nie musisz ograniczać się do tradycyjnych rozwiązań – wybierz kolorowe płomienie.

Czym są kominki elektryczne 3D?

Tradycyjne paleniska wymagają od nas sporo pracy. Nie tylko musimy przystosować dom czy mieszkanie. Musimy dbać o regularne wietrzenie oraz prace porządkowe. Kominek wydziela dym czy sadze, które nie tylko nam szkodzą ale również brudzą pomieszczenia. Ponadto tradycyjne paleniska mogą emitować szkodliwy i niezwykle niebezpieczny dla zdrowia i życia tlenek węgla.

Kominki elektryczne 3D uwalniają Cię od tego rodzaju trosk i zmartwień. To nowoczesny sprzęt, który podłącza się do gniazdka elektrycznego. Nie generuje on szkodliwych substancji – jest bezpieczny. W przypadku przegrzania zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony za sprawą specjalnego czujnika. Koniec z brudem i wietrzeniem pomieszczeniem.

Kominki elektryczne 3D emitują wspaniały płomień, który wygląda jak prawdziwy. Efekt 3D sprawia, że wnętrze nabiera niezwykłego klimatu. Ponadto na rynku dostępne są modele palenisk z kolorowym płomieniem. Wyobraź sobie niebieski płomień, który stwarza poczucie ciepła. Dodatkowo tego rodzaju obrazem możesz cieszyć się przez cały rok – w dowolnym momencie.

Dodatkowe udogodnienia kominków elektrycznych 3D

Wspomniane wyżej zalety to nie wszystko. Kominki elektryczne 3D świetnie wpasują się w każde pomieszczenie. Na rynku znajdziesz małe jak i duże rozmiary, dzięki czemu tego rodzaju palenisko zmieści się w niewielkim mieszkaniu. Kominki są także dostosowywane do pomieszczeń – wyglądają świetnie w nowoczesnych jak i klasycznych miejscach.

Najważniejszym atutem palenisk elektrycznych jest to, że są one ekologiczne. Nie emitują szkodliwych substancji, nie wymagają opału. Wystarczy prąd. W dowolnym momencie możesz włączyć jak i wyłączyć kominek. Oszczędzasz także swój czas oraz energię, które należy poświęcić na prace porządkowe związane z tradycyjnym paleniskiem.

Regulacja płomienia

Nowoczesne modele kominków elektrycznych 3D są zaopatrzone w specjalny pilot, który umożliwia między innymi regulację płomienia. Możesz wybrać czy ma być on intensywny czy delikatny. To wygodne, ponieważ nie wstając z miejsca możesz włączyć lub wyłączyć kominek. Ponadto część palenisk posiada kolorowy płomień. W zależności od nastroju możesz wybrać kolor pomarańczowy, niebieski czy inny.

Gdzie kupić kominek elektryczny 3D?

Zakupy tego rodzaju warto zrobić w sklepie internetowym. Ich asortyment potrafi być dużo większy w sklepie stacjonarnym. Ponadto strony www posiadają wiele modeli od różnych producentów. W wygodny sposób możesz zapoznać się z szerokim wyborem i porównać różne kominki elektryczne 3D. W razie problemów skontaktuj się z konsultantem lub samym sklepem, który może Ci dokonać wyboru.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here