Aranżacja wnętrz to pestka dla kreatywnej pani domu. Są jednak pomieszczenia, które łatwo stylizować (salon, sypialnia) i te nico trudniejsze. Jeśli chodzi o kuchnię, ma ona być przede wszystkim funkcjonalna. Możesz urządzić kuchnię na kilka różnych sposobów, ale wyzwanie mogą stanowić dodatkowe dekoracje, które nadadzą jej twojego charakteru. Wykorzystaj wolną ścianę i zawieś oryginalny plakat.

Plakat do kuchni nowoczesnej

Współcześnie w kuchni stawia się na przestrzeń i na minimalizm. Zapomnij więc o obwieszaniu ścian ozdobami i stawianiu kolorowych wazonów. Dekoracja powinna być estetyczna, ale też prosta i bezpretensjonalna. Plakat z ładną grafiką, oprawiony w drewnianą ramkę idealnie wpasuje się w  nowoczesne wnętrze. Nie zajmie też wiele miejsca, dzięki czemu pomieszczenie nie będzie sprawiało wrażenia zagraconego.

Plakat do kuchni w stylu retro

W kuchni retro bardzo często króluje czerń i biel. Wybierz więc prosty plakat z czarno-białym rysunkiem albo zabawnym hasłem i opraw w czarną ramkę. Czarne tło i biała ramka również się sprawdzą. Doskonale pasować będzie większość propozycji z tej strony: https://posterilla.pl/pl/c/KUCHNIA-I-JEDZENIE/129. Plakat możesz oprawić w ramkę w trzech wersjach kolorystycznych: czarną, białą lub w kolorze naturalnego drewna. Możesz też zdecydować się na wieszak. Dla twojej kuchni retro taki plakat będzie świetnym uzupełnieniem.

Plakat do kuchni w stylu cottage

Pełna drewnianych mebli kuchnia w stylu wiejskim również chętnie powita plakat kuchenny, choć wydaje się on raczej rozwiązaniem przystosowanym do nowoczesnych wnętrz. Jeśli jednak zdecydujesz się na drewnianą ramę, kolorowa grafika będzie stanowić miły akcent, ocieplający wnętrze. Dzięki odpowiednio dobranemu plakatowi nie tylko sprawisz, że twoja kuchnia w stylistyce cottage będzie piękna, ale też odtworzysz wiejski klimat. W tym celu najlepiej sprawdzi się zdjęcie w stylu vintage.

Plakat do kuchni przed remontem

Na koniec wskazówka dla tych, którzy dopiero zbierają na remont kuchni lub wynajmują studenckie mieszkanie. Jeśli komuś kiedyś wybuchło spaghetti, a tłusta plama w dalszym ciągu straszy na ścianie, powieś plakat. Do czasu aż winowajca chwyci za pędzel i naprawi szkodę, przynajmniej popatrzysz sobie na ładny obrazek, który najwyżej potem przewiesisz do salonu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here