Duże przeszklenia kojarzą nam się z najnowocześniejszymi domami. Zastanawiamy się, czy stać nas na takie konstrukcje i czy są one w ogóle funkcjonalne? Pojawia się także wątpliwość odnośnie tego, czy ogromne drzwi tarasowe są w stanie nie wpływać negatywnie na rachunki za ogrzewanie. Dziś możemy liczyć na estetykę i nowoczesną aranżację z drzwiami tarasowymi, jednocześnie nie martwiąc się o starty cieplne, a wręcz przeciwnie – chociażby doświetlając.

Duże przeszklenia czynią nasze domowe przestrzenie bardziej komfortowymi. Uzyskujemy optyczne powiększenie i wrażenie przestrzenności. Ponadto drzwi tarasowe wpływają na zacieranie się granicy pomiędzy wnętrzem, a zewnętrzem. Taras jest przedłużeniem wnętrza domu. Z dużymi przeszkleniami montowanymi od strony południowej, uzyskujemy wnętrza bardzo ciepłe, bo dogrzewane za każdym razem, gdy świeci słońce. Dodatek rolet zewnętrznych sprawia, że w chłodnych miesiącach pomieszczenia nie ochładzają się zanadto, zostaje ograniczona ucieczka ciepła, a tym samym zapewniony maksymalny komfort, bez podwyższania rachunków za ogrzewanie.

Nowoczesnym i wygodnym w codziennym użytkowaniu rozwiązaniem, są drzwi tarasowe przesuwne. Montowane w specjalnych szynach zapewniają lekkość otwierania, nawet przy ogromnych przeszkleniach, które wiążą się ze znaczną wagą całej konstrukcji. Można montować do nich klamki z wkładką, by zamykać dom wychodząc także przez taras. Grubość oszklenia, zintegrowane uszczelki czy wielokomorowy profil ramy i skrzydła, wpływają na obniżenie kosztów ogrzewania oraz gwarancję wysokich parametrów termoizolacyjnych.

Dom może być ciepły, funkcjonalny i doskonale doświetlony, a wpływają na to drzwi tarasowe przesuwne. Istnieje możliwość dostosowania funkcjonalnych rozwiązań w taki sposób, by z korzystaniem z nich radził sobie każdy domownik, od najmłodszego do najstarszego, a przy tym zachowując pożądane bezpieczeństwo. Na indywidualnie dobrane, wysokiej jakości i dopasowane do aranżacji budynku oraz tarasu drzwi tarasowe, można liczyć decydując się na współpracę z producentem https://domel.pl/. Oczekiwana jakość, przystępne ceny i pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here