Zastanawiasz się nad zakupem nowoczesnej kawalerki w Warszawie? Warszawa to oczywiście bardzo dobre miejsce do mieszkania, ale również do rozwoju swojej kariery zawodowej. Dlatego też bardzo dużo młodych ludzi z całego kraju decyduje się na przeprowadzkę ze stolicy i szukania tutaj swojego szczęścia na rynku pracy. Jeśli również jesteś taką osobą to warto byś znalazł dla siebie jak najbardziej komfortowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Jak znaleźć kawalerkę w Warszawie? Z jakimi wydatkami miesięcznymi musimy się w tym wypadku liczyć?

Kawalerka w Warszawa – możliwości i koszty

Kawalerka w WarszawieOczywiście na rynku nieruchomości w Warszawie jest bardzo duży wybór różnego rodzaju kawalerek w dużym przedziale kwotowym Znajdziemy tutaj kawalerki o różnorodnym metrażu, zarówno całkowicie małe, które można nazwać wręcz mini apartamentami, ale również kawalerki, których powierzchnia sięga nawet 40, czy też 50 m2. Przeważnie są to mieszkania już wyposażone w podstawowy sprzęt AGD i RTV a także wszelkiego rodzaju potrzebne meble. Oczywiście decydując się na wynajem mieszkania w Warszawie musisz się liczyć ze sporymi kosztami. Oczywiście ceny wynajmu mieszkań w stolicy są dużo większe, niż ma to miejsce w innych miastach naszego kraju. Na kawalerkę będziesz musiał zapłacić nawet od 1500 2000 zł miesięcznie. Niemniej jednak dzięki temu masz możliwość zamieszkania w mieście, gdzie bardzo łatwo znaleźć pracę, albowiem bezrobocie jest na bardzo niskim poziomie.

Wynajem na umowę

Oczywiście przestrzegamy przed wynajmowaniem mieszkań bez umowy. Zdajemy sobie sprawę, że część rynku nieruchomości jest tak właśnie obsługiwana. W ten sposób mieszkania wynajmowane są na czarno. Niemniej jednak warto omijać takich właścicieli mieszkań i decydować się tylko na wynajem, kiedy mamy możliwość podpisania konkretnej umowy. Przede wszystkim taka umowa chroni nas i nasze pieniądze i pozwala spokojnie mieszkać przez okres, jaki przewidziany jest umowa. Dzięki spisanej umowie mamy również gwarancję zwrotu zapłaconej kaucji. Oczywiście umowa zapewnia nam wszelkie prawa jako mamy, pełniąc rolę najemców. Warto więc w taki sposób wynająć mieszkanie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here