Osiedlowy plac zabaw powinien być miejscem, w którym dzieci w różnym przedziale wiekowym będą mogły bezpiecznie spędzić czas, przekładając swoją energię na wartościową zabawę, a co za tym idzie – rozwój. Bardzo istotne z tego względu jest wybranie producenta placów zabaw, który zagwarantuje dzieciom możliwość jakościowej, bezpiecznej aktywności.

Zaufany producent, czyli jaki?

Odpowiedni producent to taki, który wie jak ważne są względy bezpieczeństwa i rozwoju dzieci. Dlatego wybierając producenta musimy brać pod uwagę takie rzeczy jak chociażby zrealizowane wcześniej projekty, różnorodność oferty dostosowanej do wieku oraz gwarancja. Firma Avis od kilkunastu lat produkuje ekologiczne place zabaw, które goszczą już na wielu osiedlach w kraju. Na stronie https://www.avisplacezabaw.pl/ mamy możliwość zapoznania się zarówno z realizacjami firmy jak i jej bogatą, zróżnicowaną ofertą, w której znajdziemy zarówno zestawy jak również pojedyncze elementy wyposażenia placu zabaw. Producent zapewnia także 36 miesięczną gwarancję, darmowy transport i darmowy montaż swoich sprzętów.

Skomponuj plac zabaw na miarę potrzeb dzieci!

Bardzo ważną kwestią przy komponowaniu placu zabaw jest sugerowanie się docelową grupą wiekową dzieci, które będą miały z niego korzystać. Na przykład dla najmłodszych idealnym wyborem będą odpowiednio przystosowane huśtawki, czy niskie bujaki na sprężynach – zabawki, które zapewnią maluchom możliwość rozwoju równowagi. Natomiast dla dzieci w wieku 7-10 lat ważniejszą kwestią niż równowaga będzie rozwój sprawności fizycznej, wytrzymałości, zwinności i szybkości, dlatego najbardziej wartościowe w tym przypadku okażą się sprzęty takie jak: drabinki, tory przeszkód, ruchome mostki i ścianki do wspinaczki. Dodatkowo istotne będzie zapewnienie starszym dzieciom miejsca do zabawy grupowej – są to dla nich najbardziej atrakcyjne opcje zabawy. Zapewnij dzieciom rozwój i bezpieczeństwo – wybierz zaufanego producenta i skomponuj zestaw, który spełni wszystkie potrzebne warunki dobrej zabawy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here