Folia samoprzylepna oraz papiery do wydruków cyfrowych to duży wybór produktów przeznaczonych pod zadruk tuszami solwentowymi lub eco-solwentowymi. Są to między innymi folie polimeryczne i monomeryczne, transparentne, wylewane matowe lub błyszczące, a także folie na aplikacje na ścianę.

Folia samoprzylepna do zadruku

Szukając odpowiedniego materiału, trzeba określić jego przeznaczenie. Do wyboru są folie krótko-, średnio- i długookresowe aplikacje zewnętrzne lub wewnętrzne, transparentne, translucentne (do podświetleń) i świetnie dopasowujące się do różnych powierzchni aplikacyjnych. Folia samoprzylepna to jedna z najpopularniejszych form promocji – stosuje się ją jako reklamę na szyldach, szybach, witrynach, szyldach.

Folia może służyć m.in. do wizualnej reklamy w postaci gadżetów reklamowych, na przykład notesów magnetycznych, magnesów na lodówkę, breloczków, pomocy dydaktycznych i tablic informacyjnych. Taka reklama jest prosta w demontażu, bez ryzyka zniszczenia powierzchni. Folie samoprzylepne drukowane na maszynie solwentowej w bardzo wysokiej rozdzielczości pozwalają uzyskać świetną jakość wykonania.

Laminat do wydruków

Laminat to szczególny rodzaj materiału, który wyróżnia się specjalnymi właściwościami, dodatkowo wzmocniony o dodatkowe składniki. Laminaty są cenione głównie ze względu na ich wysoką wytrzymałość. Poza tym laminat spełnia też wysokie walory estetyczne, wzmacnia wygląd i kolor, nadaje szlachetności i elegancji. Będą one świetnym połączeniem z foliami samoprzylepnymi pod zadruk solwentowy.

Występują w różnych odmianach, każdy może posłużyć do innych celów – wyróżnia się m.in. laminaty PCW, które są powszechnie stosowane do zabezpieczania grafiki przed niekorzystnym działaniem promieniowania UV i zniszczeniami mechanicznymi. Trzeba też pamiętać, aby łączyć folię z laminatem o identycznych albo nawet wyższych właściwościach.

Folie do zadruku i laminaty nowatorskie rozwiązania

Wysokiej jakości folie do zadruku oraz laminaty zapewniają świetny efekt na różnych powierzchniach, a wysoka jakość materiału ma udział w efekcie końcowym. Można je dopasować do różnych powierzchni i współpracują z większością nowoczesnych profesjonalnych drukarek.

Ponadto wyróżniamy także papiery do profesjonalnych wydruków wielkoformatowych cyfrowych to wysokiej jakości produkty dedykowane pod zadruk tuszami solwentowymi i eco-solwentowymi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here