W upalne lato wentylator pokojowy jest bardzo ważny, zwłaszcza jeśli w naszym domu nie mamy klimatyzacji. Niestety wiele wentylatorów jest bardzo głośnych. Istnieją jednak bardzo ciche wentylatory, które bardzo pomogą nam w zwiększeniu ruchu powietrza, a jednocześnie nie będą przeszkadzały np. w relaksie, czy oglądaniu telewizji.

Wentylator pokojowy Powermat Black Tower 75

Wentylator pokojowy Powermat Black Tower 75 posiada zasilanie 230 v oraz moc silnika 70W. Ma wbudowaną trzystopniową regulację nawiewu, dzięki czemu łatwiej jest nam zmniejszyć ją lub zwiększyć w zależności od potrzeb. W obudowie posiada bardzo proste do sterowania przyciski, którymi ustawimy siłę podmuchu, ale również timer, który można ustawić od 1 do 12 godzin (skok co 1h). Do zestawu dołączony jest pilot, którym bardzo łatwo zmienimy tryb pracy, czy wyłączymy urządzenie. Dzięki 70 stopniowej oscylacji, nawet na najmniejszej sile podmuchu, wyczuwalny jest w całym pomieszczeniu ruch powietrza. Zajmuje wysoką pozycję w rankingu wentylatorów pokojowych na stronie hishine.pl

Powermat Black Tower 75

Wbudowany w obudowę wyświetlacz LED bardzo pomaga w ustawieniu nie tylko timera, ale przede wszystkim pozwala sprawdzić ustawiony przez nas timer. Wentylator jest bardzo cichy – maksymalnie osiąga głośność 50 dB.

Wentylator pokojowy KANWOD Coolio

Wentylator pokojowy KANWOD Coolio jest idealny jako wentylator do biura bądź pokoju. Posiada moc 50 W oraz wyświetlacz LED, który znacznie ułatwia jego obsługę. Wentylator ma aż 3 poziomy nawiewu, dzięki czemu możemy ustawić jego siłę idealnie do naszych potrzeb. W urządzenie jest również wbudowany niezawodny timer, który można ustawić na godzinę bądź półtorej godziny ciągłej pracy. Po tym czasie urządzenie samoczynnie się wyłącza. W zestawie jest również pilot, który umożliwia nam zdalne sterowanie wentylatorem.

Odznacza się on również bardzo cichym trybem pracy. Na 3 poziomach pracy ma on głośność kolejno 35/37/39 dB.

Wentylator pokojowy Blaupunkt AFT801

Wentylator pokojowy

Wentylator pokojowy Blaupunkt AFT801 jest idealnym rozwiązaniem na wciąż rosnące temperatury.

Posiada aż trzy poziomy pracy: w trybie normalnym daje on średniej mocy podmuch, w trybie naturalnym z kolei symuluje on podmuchy wiatru o różnym natężeniu, zmieniające się co 5 sekund, tryb nocny z kolei w pierwszych 30 minutach pracy daje najsilniejsze podmuchy, by po tym czasie je zmniejszyć do minimum. Dzięki regulacji kąta nachylenia możemy samodzielnie ustawić wentylator tak, by dawał podmuchy w konkretne miejsca w pomieszczeniu.

Na najniższej prędkości wentylator daje głośność na poziomie 40 dB. Sterowanie za pomocą pilota znacznie ułatwia nam odpowiednie ustawienie wentylatora.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here