Plakaty z cytatami – myśli wielkich ludzi na twojej ścianie

0
1933

Każdy z nas ma swoich bohaterów; ludzi, których stawiamy sobie za wzór lub kierujemy się wyznawanymi przez nich zasadami. Pamiętać o nich pomogą nam plakaty z cytatami, które możemy zawiesić na ścianie pokoju. W ten sposób zawsze będzie za nami podążać ważna sentencja.

Bohaterowie słów i czynów

Wraz z wiekiem, zmieniają się nasze priorytety i patrzenie na świat. Gdy byliśmy dziećmi, naszymi największymi bohaterami byli albo sportowcy, albo postacie z bajek. Rzadko kiedy jednak skupialiśmy się na tym, co oni mówią. Ważniejsze było to, co robią i jacy są. Każdy młody chłopak podziwiał Adama Małysza, choć mało kto pamięta, co wielki skoczek z Wisły mówił. Z reguły nie skupiał się na motywowaniu innych, ale odpowiadał na pytania dziennikarzy dotyczące poszczególnych zawodów. Pozostając w temacie sportowców, do historii częściej przechodzą gesty, niż słowa. Gest Kozakiewicza, „cieszynka” Cristiano Ronaldo czy kankan Łukasza Kubota. Są jednak i przypadki sportowców, którzy zostali zapamiętani przez swoje słowa. Jednym z nich jest bez wątpienia Bogdan Wenta. Trener polskiej reprezentacji szczypiornistów podczas Mistrzostw Świata w 2009 roku powiedział słynne zdanie „mamy 15 sekund [do końca meczu], to dużo czasu”.

cytaty motywacyjne

Plakaty z cytatami – dla każdego coś dobrego

Każdy z nas ma swój ulubiony cytat czy sentencję. Niektórzy starają się według nich żyć, inni po prostu lubią jakąś myśl bez powodu. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że możemy mieć daną wypowiedź na naszej ścianie. Z pomocą przychodzą plakaty z cytatami. W sieci bez trudu znajdziesz sklep, który je oferuje plakaty ze znanymi cytatami, jak i taki, w którym ty sam projektujesz swój plakat z cytatem. Oczywiście o wiele popularniejszy jest ten pierwszy model, bowiem są pewne cytaty, które można nazwać kultowymi a nawet – nieśmiertelnymi. Bez wątpienia możemy tutaj przywołać wersy piosenek, cytaty z książek, filmów czy osób z szeroko rozumianego showbiznesu.

Plakaty z cytatami – jak kupić?

PlakatJak już wspomnieliśmy, plakaty z cytatami można bez trudu znaleźć w internecie. W jaki sposób? Możesz wejść w ten link lub wpisać w przeglądarkę internetową hasło „plakaty z cytatami”. To zdecydowanie najszybszy i najprostszy sposób, by znaleźć tego typu plakat. Inną możliwością jest stworzenie go samemu. „Wystarczy”, że jesteś kreatywny, masz pomysł na własny plakat z cytatem oraz potrafisz obsługiwać programy graficzne na tyle, by go wykonać. W przypadku braku wyżej wymienionych umiejętności radzimy skorzystać z gotowych wzorów.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here