Wycieraczki i maty wejściowe skrojone na miarę potrzeb

0
228

Niepozorna wycieraczka leżąca pod drzwiami każdego domu, biura, a nawet centrum handlowego sprawia, że nasze życie jest zdecydowanie łatwiejsze. Dzięki niej mamy mniej sprzątania, a nasze buty nie pozostawiają nieestetycznych, kłopotliwych śladów na podłogach. Nie wszędzie sprawdzą się jednak małe, standardowe modele dostępne w marketach budowlanych. Na co zatem zwrócić uwagę kupując matę wejściową?

Wycieraczki w przestrzeniach komercyjnych

Zazwyczaj nawet nie zwracamy na to uwagi, ale zawsze wchodząc do gabinetu lekarskiego, sklepu odzieżowego, czy banku, musimy przejść po sporych rozmiarów wycieraczce. Mogą one różnić się nie tylko wielkością, ale także strukturą i materiałami, z których są wykonane. Jeśli mamy do czynienia z lokalem w większym centrum handlowym, wystarczy nam mata tekstylna przypominająca swoim wyglądem krótko przystrzyżony dywanik. Taki model zbierze z podeszwy butów pył i sprawi, że podłogi w sklepie będą nieskazitelnie czyste. Sprawa wygląda nieco inaczej, gdy nasz punkt ma wejście bezpośrednio z ulicy. W takiej sytuacji lepsze będą wycieraczki modułowe konstruowane na specjalne zamówienie. Najczęściej są one złożone z paneli wyposażonych we włosie oraz specjalne gumki. Taka budowa sprawia, że z obuwia skutecznie zdejmowana jest większość zimowych i jesiennych zanieczyszczeń.

Gdzie kupić wycieraczkę

Tak jak zostało to już wspomniane, klasyczne modele wycieraczek kupimy w marketach budowlanych. Chcąc jednak coś więcej niż kawałek obszytej lamówką wykładziny, powinniśmy się zwrócić do firmy, którą znajdziemy pod tym adresem internetowym https://www.jutro.biz/. Tu możemy zamówić solidne i wytrzymałe tekstylne maty wejściowe, modułowe wycieraczki aluminiowe, jak również produkty z logiem naszego przedsiębiorstwa. Poza szeroką ofertą wycieraczek o różnych właściwościach lubelska firma Jutro może zaoferować nam także profesjonalny montaż mat. Takie elementy leżące u drzwi naszego lokalu usługowego lub handlowego zrobią na klientach bardzo dobre wrażenie.

Choć wycieraczka wydaje się mało istotnym szczegółem, bez którego spokojnie możemy się obyć, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Dzięki matom o wiele skuteczniej zadbamy o czystość we wnętrzach, a nadruk logotypów pozwoli nam wykorzystać takie tekstylne dywaniki np. w czasie targów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here